Vivoactive 4

GPS VIEDPULKSTENIS, KAS RADĪTS JŪSU AKTĪVAJAM DZĪVESVEIDAM

Pieskaņojiet ierīci sev un darbojieties ar to saskaņā — šis viedpulkstenis var sekot visam, ko darāt un kas ar jums notiek, lai palīdzētu jums sasniegt savus veselības un fiziskās sagatavotības mērķus.Health stats icon

Veselības statistikas datu nekad nebūs par daudz. Īpaši šajā pulkstenī.Music icon

Atstājiet tālruni mājās un savus rūpīgi sakārtotos atskaņošanas sarakstus klausieties ierīcē uz plaukstas locītavas.Sports apps icon

Jums nekad nepietrūks ideju aktivitātēm, izmantojot vairāk nekā 20 iepriekš ielādētas sporta lietotnes.Animated workouts icon

Jums nebūs tālu jāmeklē, kā izpildīt attiecīgos vingrojumus. Skatiet pilnīgas vingrojumu sērijas ar animācijām uz plaukstas locītavas.Garmin Pay icon

Atstājiet maksu mājās un maksājiet, izmantojot pulksteni.Battery icon

Akumulators ar darbības laiku līdz 8 dienām ļauj jums aktīvi baudīt dzīvi, nevis raizēties par uzlādi.

Sekojiet savai veselībai.

BODY BATTERY® ENERĢIJAS UZRAUDZĪBA

Skatiet sava ķermeņa enerģijas līmeni dienas gaitā, lai rastu vislabāko laiku aktivitātei un atpūtai.

PULSE OX SENSORS

Pulse Ox sensors1 mēra jūsu skābekļa līmeni asinīs dienas gaitā un miegā, lai jūs zinātu, kā organisms absorbē skābekli.

SEKOŠANA STRESAM

Uzziniet, vai jūsu diena ir mierīga un līdzsvarota vai stresa pilna. Relaksēšanās atgādinājumi jūs aicinās veikt īsu elpošanas aktivitāti, kad jutīsiet satraukumu.

SEKOŠANA MENSTRUĀLAJAM CIKLAM

Izmantojiet lietotni Garmin Connect, lai sekotu savam ciklam, reģistrētu fiziskus un emocionālus simptomus un iegūtu informāciju par treniņiem un uzturu katrā cikla posmā Un saņemiet menstruālā cikla sekošanas informāciju uz plaukstas locītavas.

SEKOŠANA ŪDENS BALANSAM

Reģistrējiet dienā uzņemto ūdens daudzumu kā atgādinājumu, lai uzturētu ūdens balansu. Jūs pat varat iegūt automātiski noteiktu ūdens balansa mērķi, kas tiek koriģēts, pamatojoties uz to, cik sviedru aktivitāšu laikā jūs zaudējat.

SEKOŠANA ELPOŠANAI

Skatiet, kā jūs elpojat dienas gaitā, miega laikā, kā arī elpošanas vingrinājumu un jogas aktivitāšu laikā.

UZLABOTA MIEGA UZRAUDZĪBA

Iegūstiet pilnīgu pārskatu par to, kā jūs guļat, kāds ir jūsu seklā, dziļā un REM miega posmu sadalījums, kā arī kāds ir Pulse Ox1 rādītājs un elpošanas dati.

SIRDSDARBĪBAS RITMS UZ PLAUKSTAS LOCĪTAVAS

Pulkstenis pastāvīgi seko jūsu sirdsdarbības ritmam2 un brīdinās jūs, ja miera stāvoklī tas būs pārāk augsts vai pārāk zems. Tas palīdz arī novērtēt, cik intensīvi jūs aktivitāšu laikā darbojaties. Arī zem ūdens.

APZINĀTA ELPOŠANA

Kad jūs vēlaties relaksēties vai koncentrēties, varat sākt elpošanas aktivitāti, un šis pulkstenis sekos jūsu stresa līmenim un elpošanai, lai palīdzētu jums labāk izprast, kā jūs elpojat.

Visām jūs fiziskajām aktivitātēm.

ANIMĒTAS VINGROJUMU SĒRIJAS EKRĀNĀ

Viegli saprotamas animētas kardio, spēka, jogas un pilāšu vingrojumu sērijas ir iepriekš ielādētas pulkstenī, un jūs varat tās papildināt, lejupielādējot arī no lietotnes Garmin Connect.

IEBŪVĒTAS SPORTA LIETOTNES

Sekojiet savām kustībām, izmantojot vairāk nekā 20 iepriekš ielādētas GPS un sporta nodarbībām telpās paredzētas sporta lietotnes, ietverot iešanu, skriešanu, riteņbraukšanu, peldēšanu peldbaseinā, golfu un citas aktivitātes.

GARMIN COACH

Iegūstiet personīgu skriešanas treneri uz plaukstas locītavas, kas sniegs jums ieteikumus bez maksas, lai palīdzētu jums trenēties nākamajam 5 km vai 10 km skrējienam vai pusmaratonam.

PIELĀGOTAS VINGROJUMU SĒRIJAS

Veidojiet savas vingrojumu sērijas lietotnē Garmin Connect un lejupielādējiet tās pulkstenī.

Palieciet saziņā.

VIEDIE PAZIŅOJUMI

Saņemiet e-pasta vēstules, teksta ziņojumus un brīdinājumus pulkstenī, kad tas ir pāra savienojumā ar saderīgu viedtālruni. Varat pat atbildēt uz īsziņām, ja jums ir Android tālrunis.

MŪZIKA

Lejupielādējiet dziesmas un atskaņošanas sarakstus no saviem saderīgiem mūzikas kontiem (var būt nepieciešams abonements). Izmantojiet bezvadu savienojuma austiņas (jāiegādājas atsevišķi), lai klausītos, nelietojot tālruni.

DROŠĪBAS UN SEKOŠANAS FUNKCIJAS

Kad jūsu pulkstenis un tālrunis ir pāra savienojumā, jūsu aktuālā atrašanās vieta var tikt nosūtīta jūsu kontaktpersonām manuāli vai — āra aktivitāšu laikā — automātiski, izmantojot iebūvētu negadījuma noteikšanas funkciju3.

GARMIN PAY

Veiciet ātri maksājumus un izvēlieties maksājuma veidu, izmantojot Garmin Pay bezkontakta maksājumu risinājumu4 pie pārdevējiem, kas piedāvā šādu iespēju.

CONNECT IQ VEIKALS

Piešķiriet pulkstenim personību, lejupielādējot lietotnes, logrīkus, pulksteņa ciparnīcas un citus piedāvājumus. Tas ir vienkārši, turklāt — bez maksas.

Radīts valkāšanai ikdienā.

AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKS

Veiciet aktivitātes ilgāk, izmantojot akumulatoru, kura darbība ilgst līdz 8 dienām viedpulksteņa režīmā un līdz 6 stundām — GPS režīmā ar mūziku

IZTURĪGS DISPLEJS

Vienmēr ieslēgtā un saules gaismā lasāmā Garmin Chroma Display tehnoloģija ir paslēpta zem izturīga Corning® Gorilla® Glass 3 stikla.

ŪDENSIZTURĪBA

Šis pulkstenis ir izmantojams ūdenī līdz 5 ATM, tādēļ ar to varat doties peldēt, dušā un spa atpūtā.Papildiniet savu stilu ar dažādām pulksteņa siksniņāmSkatiet savu statistiku un sekojiet saviem mērķiem lietotnē Garmin Connect. Pielāgojiet savu ierīci, izmantojot Connect IQ veikalu.Šī nav medicīnas ierīce un nav paredzēta, lai to lietotu diagnozes noteikšanai vai jebkāda medicīniska stāvokļa uzraudzībai, sk. Garmin.com/ataccuracy. Funkcija Pulse Ox nav pieejama visās valstīs.Activity tracking accuracy.Kad izveidots pāra savienojums ar saderīgu viedtālruni. Informāciju par drošības un sekošanas funkciju prasībām un ierobežojumiem sk. Garmin.com/safety.Skatiet informāciju par pašlaik atbalstītām valstīm, maksājumu tīkliem un izdevējbankām.Android ir Google LLC. SPOTIFY prečzīme, un Spotify logotips ir viena no Spotify AB reģistrētām prečzīmēm. Amazon Music un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā meitasuzņēmumu prečzīmes.