Venu Sq – Music versija

ŠIS IR ĪSTAIS BRĪDIS KUSTĪBAI!

Venu® Sq – Music versija GPS viedpulkstenim ir spilgts, krāsains ekrāns, un tas apvieno stilu ikdienai ar veselības uzraudzīšanu un fitnesa funkcijām, lai rosinātu jūs turpināt aktīvas nodarbības.

Nav pilnīgākas uz plaukstas locītavas valkājamas veselības un labsajūtas uzraudzības ierīces par šo!

Atstājiet tālruni mājās! Jūsu iemīļotākā mūzika un atskaņošanas saraksti ir tieši jūsu pulkstenī!

Skrieniet, staigājiet, brauciet ar velosipēdu vai spēlējiet golfu — izvēlieties kādu no 20 iepriekšēji ielādētām sporta lietotnēm!

Ļaujiet pulkstenim plānot treniņus jūsu vietā, ieskaitot jogas, izturības un kardio treniņus, un pat Pilates vingrojumus!

Pieskarieties ierīcei uz rokas un – aiziet! Viegls bezkontakta veids kā veikt apmaksu1.

Spilgts, krāsains ekrāns un akumulatora darbības laiks līdz 6 dienām? Jā — vēl divi iemesli, lai iemīlētu šo pulksteni!

ELEGANTS AKSESUĀRS UZ JŪSU ROKAS

Šim pulkstenim ir ne tikai elegants dizains, ko varat pielāgot jebkādam apģērbam vai pasākumam jūsu dienas garumā, bet arī spilgts, krāsains ekrāns ar iespēju atstāt to pastāvīgi ieslēgtu, lai jūs varat visu skatīt vienā acumirklī!

RADĪTS, DOMĀJOT PAR JUMS

Izturīgs Corning® Gorilla® Glass 3 aizsargstikliņš, viegls alumīnija ietvars un ērta pulksteņa siksniņa no silikona — šis viedpulkstenis tika radīts, lai jūs to varētu pielāgot savam dzīvesveidam.

Sekojiet līdzi savai veselībai un labsajūtai!

BODY BATTERY™ ĶERMEŅA ENERĢIJAS UZRAUDZĪBA

Sekojiet savam ķermeņa enerģijas līmenim visas dienas garumā, lai rastu aktivitātēm un atpūtai vispiemērotāko laiku!

PULSE OX SENSORS

Pulse Ox sensors3 mēra jūsu skābekļa līmeni asinīs dienas gaitā un kamēr guļat, lai jūs varētu sekot tam, kā jūsu organisms absorbē skābekli.

SEKOŠANA STRESA LĪMENIM

Uzziniet, vai jums ir mierīga un līdzsvarota vai stresa pilna diena! Atgādinājumi atpūtai jūs pat aicinās veikt īsu elpošanas aktivitāti, kad jutīsit satraukumu.

SEKOŠANA MENSTRUĀLAJAM CIKLAM

Izmantojiet lietotni Garmin Connect™ saderīgā viedtālrunī, lai sekotu savam menstruālajam ciklam, reģistrētu fiziskos un emocionālos simptomus un uzzinātu vairāk par treniņiem un uzturu katrā sava cikla posmā! Pat iegūstiet informāciju par menstruālo ciklu savā ierīcē uz plaukstas locītavas!

SEKOŠANA ŪDENS BALANSAM

Reģistrējiet ikdienā uzņemto šķidruma daudzumu kā atgādinājumu, lai sekotu savam ūdens balansam! Jūs pat varat iegūt automātiski noteiktu ūdens balansa mērķi, kas tiek koriģēts, pamatojoties uz to, cik daudz sviedru jūs zaudējat aktivitāšu laikā.

SEKOŠANA ELPOŠANAI

Sekojiet līdzi tam, kā elpojat dienas gaitā, miega laikā, elpošanas vingrojumu un jogas aktivitāšu laikā!

PADZIĻINĀTA MIEGA UZRAUDZĪBA

Iegūstiet pilnīgu pārskatu par to, kā guļat, ietverot arī jūsu seklā, dziļā un REM (miega ar strauju acu kustēšanos) miega fāžu posmus, kā arī Pulse Ox3 un elpošanas datus!

PULSOMETRS UZ PLAUKSTAS LOCĪTAVAS

Pulkstenis pastāvīgi seko līdzi jūsu pulsam4 un brīdinās jūs, ja tas miera stāvoklī saglabāsies pārāk augsts vai pārāk zems. Pulkstenis palīdz arī novērtēt, cik intensīvi jūs aktivitāšu laikā darbojaties — arī zem ūdens.

PĀRDOMĀTA ELPOŠANA

Kad jūs vēlaties relaksēties vai koncentrēties, varat sākt elpošanas aktivitāti, un šis pulkstenis sekos jūsu stresa līmenim un elpošanai, lai palīdzētu jums gūt labāku izpratni par to, kā jūs elpojat.

Sasniedziet savus fiziskās sagatavotības mērķus!

IEPRIEKŠĒJI IELĀDĒTAS TRENIŅU PROGRAMMAS

Uzticiet plānošanu savam pulkstenim! Sekojot iepriekš ielādētām kardio un izturības treniņu, kā arī jogas un Pilašu vingrojumu sērijām, jums atliek vien izpildīt attiecīgos vingrojumus! Izmantojiet lietotni Garmin Connect4, lai bez maksas lejupielādētu vēl vairāk treniņu programmu!

IEBŪVĒTAS SPORTA LIETOTNES

Sekojiet tam, kā jūs kustaties, izmantojot vairāk nekā 20 iepriekšēji ielādētas GPS un nodarbībām telpās paredzētas sporta lietotnes, ietverot iešanu, skriešanu, riteņbraukšanu, peldēšanu peldbaseinā, golfu un citas aktivitātes!

GARMIN COACH

Bez maksas iegūstiet personīgo skriešanas treneri uz plaukstas locītavas, kas palīdzēs jums sagatavoties nākamajam 5 km, 10 km vai pusmaratona skrējienam!

IZVEIDOJIET TRENIŅU PROGRAMMAS!

Izveidojiet lietotnē Garmin Connect savas treniņu programmas un lejupielādējiet tās pulkstenī!

SEKOŠANA FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS LĪMENIM

Kamēr jūs aktīvi darbojaties, Venu Sq piefiksē jūsu soļu skatu, intensitātes minūtes, sadedzinātās kalorijas un citus datus4.

Ir tik viegli palikt sasniedzamam!

VIEDIE ZIŅOJUMI

Saņemiet e-pasta vēstules, īsziņas un brīdinājumus tieši pulkstenī, kad ir izveidots pāra savienojums ar jūsu saderīgo viedtālruni. Jūs pat varat atbildēt uz īsziņām, ja jums ir Android tālrunis!

MŪZIKA

Lejupielādējiet dziesmas un mūzikas atskaņošanas sarakstus no saviem Spotify®, Deezer vai Amazon Music kontiem (var būt nepieciešams abonements)! Izmantojiet bezvadu austiņas (jāiegādājas atsevišķi), lai klausītos mūziku, neizmantojot tālruni!

DROŠĪBAS UN SEKOŠANAS FUNKCIJAS

Kad jūsu pulkstenis un tālrunis ir pāra savienojumā, jūsu atrašanās vieta manuāli vai automātiski, kad veicat kādu ārpustelpu aktivitāti, var tikt nosūtīta jūsu kontaktpersonām, izmantojot negadījuma noteikšanas funkciju5.

GARMIN PAY™ BEZKONTAKTA MAKSĀJUMI

Veiciet ātrus maksājumus, izmantojot Garmin Pay bezkontakta maksājumu risinājumu1 pie pārdevējiem, kuri atbalsta šādu iespēju.

CONNECT IQ VEIKALS

Personalizējiet savu pulksteni, lejupielādējot lietotnes, palīgrīkus, pulksteņa ciparnīcas un citus rīkus6. Tas ir vienkārši un turklāt bez maksas!

Esiet gatavi jebkam!

AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKS

Turpiniet aktīvi darboties, izmantojot ierīci, kuras akumulatora darbības laiks ir līdz 6 dienām viedpulksteņa režīmā un līdz 14 stundām GPS režīmā!

ŪDENS IZTURĪBA

Šis pulkstenis iztur ūdens iedarbību līdz 5 ATM, tādēļ tas ir lieliski piemērots peldēšanai, un ar to varat iet dušā vai doties atpūtā uz SPA.Pielāgojiet savam stilam, izmantojot kādu no dažādajām pulksteņa siksniņām!Aplūkojiet savu statistiku un sekojiet saviem mērķiem lietotnē Garmin Connect™!Pielāgojiet savu Garmin ierīci, izmantojot Connect IQ™ veikalu!