fbpx

VENU   Light Sand/Rose Gold

379.99

Pieejamība: 1 in stock

Produkta kods: 010-02173-23 Kategorija:

GPS viedpulkstenis ar spilgtu, skaistu displeju, kas veidots aktīvam dzīvesveidam

  • AMOLED displejs; līdz 5 dienu akumulatora darbības laiks viedpulksteņa režīmā; līdz 6 stundām GPS režīmā ar mūziku
  • Sekojiet līdzi savam veselības stāvoklim visu diennakti, izmantojot visplašāk pieejamo veselības uzraudzības funkciju klāstu
  • Ērti lejupielādējiet mūziku savā pulkstenī, lai klausītos to bez tālruņa
  • Reģistrējiet visus pārvietošanās veidus, izmantojot vairāk nekā 20 GPS un iekštelpu sporta lietotnes
  • Saņemiet viegli saprotamus, animētus treniņus tieši pulksteņa ekrānā 

Veselības pasaule

Kad mēs sakām ‘’Visplašāk pieejamais veselības uzraudzības funkciju klāsts visu dienu’’, mēs tā arī domājam.

Body Battery™ Enerģijas līmenis

Skatiet ķermeņa enerģijas līmeni visas dienas garumā, lai jūs varētu atrast vislabāko laiku aktivitātēm un atpūtai.

Elpošanas uzraudzība

Redziet, kā jūs elpojat visas dienas garumā, miega laikā, elpošanas treniņu laikā un jogas laikā.

Pulse Ox Sensors

Pulse Ox sensors¹ mēra skābekļa piesātinājumu asinīs dienas laikā un miega laikā, lai parādītu, cik labi jūsu ķermenis absorbē skābekli.

Uzlabota miega uzraudzība

Iegūstiet pilnīgu priekšstatu par to, kā jūs guļat, ņemot vērā seklo, dziļo un REM miega posmu sadalījumu, kā arī Pulse Ox¹ un elpošanas datus.

Menstruālā cikla uzraudzība

Garmin Connect™ lietotne ļauj izsekot jūsu ciklam, reģistrēt fiziskos un emocionālos simptomus un uzzināt par treniņiem un uzturu katrā cikla fāzē. Jūs varēsit redzēt dienas atgādinājumus, sīku informāciju par ciklu un simptomus, kas reģistrēti.

Stresa uzraudzība

Redziet, vai jums ir mierīga, līdzsvarota vai stresa pilna diena. Atgādinājumi liks jums veikt īsus elpošanas vingrinājumus.

Izdzertā ūdens daudzuma kontrolēšana

Dzert daudz ūdeni ir svarīgi jūsu labsajūtai. Reģistrējiet savu ikdienas ūdens patēriņu, lai redzētu savus ikdienas rādijumus.

Pulsa nolasīšana no plaukstas locītavas

Pulkstenis nepārtraukti ņem sirdsdarbības parametrus² un brīdina, ja tas paliek augsts, kamēr esat miera stāvoklī. Tas arī palīdz noteikt, cik smagi strādājat aktivitāšu laikā.

Izgatavots jebkurai pieredzei

Sākot ar maināmām siksniņām līdz izturīgam Corning® Gorilla® Glass3 displejam, šis viedpulkstenis ir izgatavots valkāšanai visu diennakti. Atstājiet to, kad dodaties peldēt, jo tā ūdens izturība ir 5 ATM. Skaistais AMOLED displejs padara jūsu pulksteni dzīvu un to ir viegli redzēt jebkurā apgaismojumā.

Fitnesa pasaule

Nav vajadzības meklēt treniņu videoklipus. Šim pulkstenim ir viegli saprotami un animēti kardio, spēka, jogas un pilašu treniņi, kurus varat apskatīt pulksteņa ekrānā. Izvēlieties no iepriekš ielādētiem animētiem treniņiem vai lejupielādējiet vairāk no Garmin Connect™ tiešsaistes kopienas.

Kustību pasaule

Šis pulkstenis ar vairāk nekā 20 iepriekš ielādētām GPS un iekštelpu sporta lietotnēm – ieskaitot staigāšanu, skriešanu, riteņbraukšanu, baseina peldēšanu, golfu un daudz ko citu – var palīdzēt jums izsekot visiem pārvietošanās veidiem. Jūs pat varat izveidot pielāgotus treniņus lietotnē Garmin Connect.

Ieelpo

Šis skaistais pulkstenis piedāvā dažādas jaunas elpošanas tehnikas. Kad vēlaties atpūsties vai koncentrēties, varat veikt elpošanas vingrinājumus, un šis pulkstenis izsekos līdzi jūsu stresam un elpošanai, lai palīdzētu jums labāk izprast, kā jūs elpojat.

Viedie paziņojumi

Saņemiet e-pastus, tekstus un brīdinājumus tieši pulkstenī, kad esat savienojis pulksteni pārī ar saderīgu viedtālruni. Jūs pat varat atbildēt uz tekstiem, ja jums ir Android™ tālrunis.

Mūzika

Ērti lejupielādējiet dziesmas pulkstenī, ieskaitot atskaņošanas sarakstus no saviem Spotify®, Deezer vai Amazon Music kontiem (iespējams, būs nepieciešama abonēšana). Savienojiet ar bezvadu austiņām (nopērkamas atsevišķi), lai klausītos mūziku bez tālruņa.

Drošības un izsekošanas funkcijas

Kamēr pulkstenis un tālrunis ir savienoti pārī, jūsu atrašanās vietu kontaktiem var nosūtīt manuāli vai – āra aktivitāšu laikā – automātiski, ja nepieciešams, ar iebūvētu negadījumu noteikšanu3.

Garmin Pay™

Neiespringstiet, izmantojot Garmin Pay bezkontakta maksājuma risinājumu4.

Connect IQ™

Pievienojiet pulkstenim personību, lejupielādējot lietotnes, logrīkus, pulksteņu fonus un daudz ko citu. Tas ir viegli un – vēl labāk – tas ir bez maksas.

Garmin Coach treneris

Iegādājies personīgo skriešanas treneri uz plaukstas locītavas bez maksas, lai palīdzētu trenēties nākamajiem 5km, 10km vai pusmaratonam.

 

¹ Šī nav medicīniska ierīce un nav paredzēta izmantošanai jebkura medicīniska stāvokļa diagnosticēšanā vai uzraudzībā. Pulse Ox nav pieejams visās valstīs.
²Aktivitāšu uzraudzības precizitāte
³ Savienojot pārī ar saderīgu viedtālruni. Drošības un izsekošanas funkciju prasības un ierobežojumus skatiet Garmin.com/safety
4 Skatiet pašreiz atbalstīto valsti, maksājumu tīklu un izdevējbankas informāciju

 

SPOTIFY un Spotify logotips ir vienas no Spotify AB reģistrētajām preču zīmēm.

Amazon Music un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā filiāļu preču zīmes.

Android ir Google LLC.no preču zīme.

Atsauksmes

Vēl nav atsauksmes.

Tikai reģistrējušies lietotāji kuri ir pirkuši šo produktu var atstāt atsauksmi.

Scroll to Top