Pakalpojumi

Uzstādīšana

 

Piedāvājam saviem klientiem uzstādīšanas pakalpojumus. Pakalpojuma maksa iedalās dažādi, taču pirms šī pakalojuma izmantošanas ar klientu izrunājam visas nianses un vienojamies par izdevīgu variantu abām pusēm. Ņemot vērā to, ka mūsu produktu “protfelī” ir dažādi ražotāji, dažāda sarežģītības ierīces un tāpat arī klientiem ir dažādas vēlmes esam izveidojuši orientējošu cenrādi.

PLUG’N’PLAY IERĪCES

Netatmo Smart Indoor Camera, viedās rozetes, spuldzītes, klimata sensori – visas ierīces, kuru uzstādīšana prasa tikai savienojumu ar kontaktligzdu un lietotnes lejupielādi.

PAKALPOJUMA MAKSA

Šīs ierīce neuztādam, jo tas ir pietiekami vienkārši un nepieciešamības gadījumā sniedzam konsultācijas pa tālruni.

VIDĒJI GRŪTI UZSTĀDĀMAS IERĪCES

Šajā kategorijā ietilpst piemēram – termostats, kurš jāpievieno katlam, termogalvas, ja nepieciešama adapteru uzstadīšana, viedais durvju zvans, kuru vēlaties pievienot patstāvīgai strāvai vai ārtelpu kameras, kurām nepieciešams izvilkt elektrību un savienot vadus.

43,00€ ar PVN – tajā ietverti ceļa izdevumi, garantija par padarīto un vienas ierīces uzstādīšana. Par katru papildus ierīci, ja tas ir piemēram, termostats vai kamera +10,00 € ar PVN

 

SAREŽĢĪTI UZSTĀDĀMAS IERĪCES, INTEGRĀCIJAS UN PROGRAMMĒŠANA

Kategorija kuras pamatā ietilpst tieši Fibaro ierīces, piemēram, moduļi, kuri jāievieto gaismas slēdžos vai kontaktligzdās, jāpievieno vadības centram, pēctam vadoties pēc klienta vēlmēm – jāizveido scenāriji un dažādi loģikas algoritmi vai jāsavieno Fibaro sistēma, ar jau esošu sistēmu, jāveic dažāda veida integrācijas ar interneta servisiem.

43,00€ ar PVN/stundā – vai fiksēta summa vadoties pēc darbu apjoma un specifikas. Vienmēr atrodas izdevīgu variantu abām pusēm un vienojamies par nosacījumiem. Darbus iespējams veikt pakāpeniski sadalot to etapos – sākumā ieviešot apgaismojuma kontroli, pēc kada laika ieviešot apkures kontroli utt.

Projektēšana

Veicam dažādas sarežģītības projektēšanu. Ja Jums ir interese aprīkot savu īpašumu ar viedajām tehnoloģijām, vai vienkārši vēlaties atrisināt, kādu ikdienišķu problēmu un zināt, ka mums varētu būt risinājums (mums gandrīz vienmēr ir risinājums), esam gatavi Jums palīdzēt. Piemeklēsim Jums piemērotākos risinājumus un vadoties pēc Jūsu vēlmēm tos realizēsim.

Konsultācijas un apmācības

Saviem klientiem sniedzam bezmaksas konsultācijas un apmācības, jo vēlamies būt droši par to, ka klients saprot kā lietot mūsu piedāvāto produkciju un kādi būs ieguvumi šo tehnoloģiju ieviešānā. Jau pēc pāris zvaniem vai ē-pastiem tev noteikti radīsies priekšstats par to, ko varam panākt ar šīm tehnoloģijām.