Vai Tavās mājās ir sargs, kas rūpējas par Tavu veselību?

Vai Tavās mājās ir sargs, kas rūpējas par Tavu veselību?

Veselība un dzīvesprieks mīt gan mūs pašos, gan ārpus mums. Tāpat kā to ”ienaidnieki”, kuri ne vienmēr ir viegli pamanāmi.

Dzīvojot aktīvu dzīvesveidu un rūpējoties par sava ķermeņa labsajūtu, ļaujam “Garmin” viedierīcēm būt palīgiem mērķu sasniegšanā un organisma stāvokļa uzraudzīšanā un iekšēji jūtamies labi. Taču nereti aizmirstam par to, kas ir ārpus mūsu ķermeņa: par vidi, kurā vieni paši vai kopā ar saviem ģimenes locekļiem pavadām lielu daļu sava dzīves laika. Tas ir mūsu mājoklis.

Lai palīdzētu justies labi un droši, aicinām iepazīties ar viedām ierīcēm, kuras būs labi sargi tam, lai arī mūsu mājoklī būtu veselību labvēlīgi ietekmējoša vide – kā dienā, tā naktī. Vēlamies iepazīstināt ar viedu ierīci no ASV zīmola “Netatmo” klāsta “Healthy Home Coach” jeb “Veselīga mājokļa uzraugs”. Tā ziņo mums par labsajūtu ietekmējošiem mājokļa kvalitātes mērījumiem četrās būtiskās jomās.

  • Pārāk sauss gaiss var izraisīt nepatīkamas sajūtas ādai, turpretī pārāk mitrs gaiss var radīt labvēlīgu vidi pelējumam. Mitruma līmenim mājoklī ir izteikta ietekme uz veselību, ja ģimenē kādam ir alerģija vai astma. Viedā ierīce palīdz atrast piemērotāko mitruma rādītāju katrai no telpām mājoklī, ziņojot, kad gaisu nepieciešams mitrināt vai arī kad tas vairs nav nepieciešams.
  • GAISA KVALITĀTE. Ja telpas reti vēdināmas, tad tas var novest pie paaugstināta gaisa piesārņojuma iekštelpās. Savukārt tas negatīvi ietekmē cilvēka spējas koncentrēties, ja mājas izmantojat arī darbam, piemēram, mazāko ģimenes locekļu mājas darbu pildīšanai. Viedierīce ziņos, kad telpā vēlams svaigs gaiss.
  • Nereti priekpilnam rītam traucē naktī piedzīvotais “caurais” miegs. Patiesībā tā cēlonis var būt trokšņi, kurus ikdienā vairs neuztveram, bet kuri kalpo par mūsu veselības un miega traucēkļiem. Viedā ierīce būs labs palīgs, lai izpētītu savas ģimenes miega stāvokli un uzzinātu, kā to iespējams uzlabot.
  • TEMPERATŪRA. Ja mēs paši varam saprast, vai mums ir auksti vai karsti, tad mazākie ģimenes locekļi – zīdaiņi un mazuļi – to mums nevar pavēstīt vārdiski, bet tā vietā mēdz sliktāk un kaprīzāk gulēt diendusu un nakts miegu. Viedā ierīce ir labs padomdevējs tam, lai pārliecinātos, vai telpas temperatūra ir piemērota labam miegam.

Katrs no mums vēlas dzīvot tik veselīgu dzīvi, cik tā ir iespējama. Turklāt reizēm ar pēc iespējas mazāku piepūli. Viedierīce “Healthy Home Coach” būs labs palīgs mājās, lai ziņotu par riskiem, noteiktu iespējamās problēmas un ieteiktu, kā tās visveiksmīgāk novērst.


uz veikalu

Varbūt tevi interesēs arī: