NEO 2T Smart, T2875, Tacx apraksts

Ārkārtīgi kluss, precīzs un jaudīgs viedais tiešās piedziņas trenažieris

  • Uzlabots klusums nodrošina gandrīz klusu viedo velo trenažieri ar jaudas un ritma precizitāti 1% robežās
  • Jauns motora dizains rada uzlabotu braukšanas sajūtu kāpumu un paātrinājumu laikā, braucot ar nelielu ātrumu vai ritmu
  • Tagad ir iespējama precīza pedāļa gājiena analīze, izmantojot saderīgu trešo personu programmatūru un Edge® velosipēdu datorus
  • Dinamiska inerce kompensē svaru un citus faktorus, lai nodrošinātu reālistisku un vienmērīgu braukšanu
  • Ceļa sajūta ļauj izjust dažādu ceļa segumu, piemēram, bruģis un grants
Tacx

Tacx NEO 2T Smart iekaro iekštelpu velosipēdu treniņu virsotni un paceļ to vēl augstāk. Ar uzlabotu dizainu un modernizētajām sastāvdaļām tas nodrošina vel neredzētu pieredzi, plašāku pedāļa gājiena analīzi un vēl vairāk uzlabojumu, kas padara to par vienu no klusākajiem, reālistiskākajiem un precīzākajiem velosipēdu trenažieriem.

Pilnīgs klusums

Jaunizveidotie magnēti ļauj ievērojami uzlabot NEO 2T Smart klusumu. Visi iekšējā gaisa pārvietošanās radītie trokšņi ir ievērojami samazināti, tāpat kā vibrācijas, kas zemā ritmā pāriet uz grīdu. Rezultāts ir viedais trenažieris, kas ir klusāks nekā jebkad agrāk.

Spēcīgi kāpieni un sprints

NEO 2T Smart trenažierim ir jauna motora konstrukcija, kas nodrošina lielāku jaudu pie maziem ātrumiem, kā rezultātā tiek ļoti uzlabota braukšanas sajūta kāpšanas vai paātrinājuma laikā.

Uzlabota pedāļa gājiena analīze

Kamēr NEO 2 Smart bija aprīkots ar kapacitatīvo kreisās un labās puses uztveršanas sensoru, kas precīzi izmērīja abu jūsu kāju precīzu stāvokli, NEO 2T Smart pārnes pedāļa gājiena analīzi uz nākamo līmeni. Pievienojot riteņbraukšanas dinamiku ar standarta ANT+ ® savienojumu, tagad jūs varat analizēt savu pedāļa gājienu, izmantojot trešās puses programmatūru, ieskaitot programmatūru mūsu Edge® velosipēdu datoros.

Reālistiskāks brauciens

NEO 2T Smart ir izstrādāts, lai pēc iespējas reālistiskāk modelētu braucienu ārpus telpām. Tas uzreiz reaģē uz ātruma vai slīpuma izmaiņām un, pārvietojoties ar velosipēdu, ļauj veikt vairākas pakāpes pa kreisi un pa labi, sekojot jūsu ķermeņa dabiskajai gaitai. Tam ir arī dinamiska inerce – kas kontrolē jūsu masas inerci un kompensē svaru, ātrumu un slīpuma leņķi -, lai jūsu brauciens justos pēc iespējas reālistiskāks. Izmantojiet programmatūru Tacx vai lietotni Zwift un izbaudiet ceļa sajūtas funkciju. Trenažieris vibrē un imitē braukšanas sajūtu pa dažādiem ceļa segumiem, piemēram, bruģi un granti. Kad nolaišanās simulācija ir pievienota ārējam enerģijas avotam, tā precīzi imitē braucienu lejup

Spēcīgi veidots

NEO 2T Smart spējīgs pat visintensīvākajos treniņos. Tā konstrukcijā ir integrēti 32 neodīma magnēti, kas nodrošina lielu bremzēšanas spēku un lielu jaudas līmeni. Tas var pretoties sprintiem līdz 2200 vatiem un simulēt kāpumus līdz 25% slīpumam. Un tas rada enerģiju no jūsu riteņbraukšanas kustības, tas nozīmē, ka nav nepieciešams ārējs enerģijas avots vai kontaktdakša. Neatkarīgi no tā, cik intensīvs ir jūsu treniņš, šis velosipēdu treneris ir veidots tā, lai izturētu jebko. Arī aizmugurējā ass ir pārveidota, padarot šo trenažieri savietojamu ar vairāk velosipēdiem – bez nepieciešamības pēc adapteriem.

Precīzs un uzticams

NEO 2T Smart treneris ir izveidots, lai nodrošinātu ticamu, precīzu un konsekventu ātruma, ritma un jaudas mērīšanu, lai jūs varētu sekot līdzi savam sniegumam un progresam. Šim viedajam trenažierim nav nepieciešama kalibrēšana, un tas mēra jūsu datus ar maksimālo novirzi 1%.

Pilnībā savienots

Trenažieris ir savienojumā izmantojot BLUETOOTH® Smart tehnoloģiju un ANT+ ® FE-C protokolu, padarot to saderīgu ar vairākām populārām treniņu lietotnēm. Tātad, vai vēlaties braukt ar slavenu riteņbraukšanas braucienu programmatūru Tacx, uzņemties Zwift virtuālās pasaules vai izmantot citas platformas, piemēram, TrainerRoad, šis velosipēdu trenažieris ļauj jums braukt gudrāk nekā jebkad agrāk. Jūs varat arī izvēlēties izmantot trenažieri patstāvīgā režīmā. Kad trenažieris nav savienojumā, tas imitē līdzenu ceļu; jo ātrāk braucat, jo lielāka ir pretestība. To var savienot ar vairākām ierīcēm vienlaicīgi, lai vienlaikus varētu baudīt programmatūru un izsekot veiktspējai Garmin velosipēda datorā.

Train Your Way

NEO 2T Smart izmanto Tacx iekštelpu treniņu programmatūras jaudu. Izbaudiet laiku uz trenažiera ar vairāk nekā 100 augstas kvalitātes reālām videofilmām, kas ļauj izjust steigu, braucot pa Alpu stāvajiem kalniem vai Milānas bruģa ceļiem. Izmantojiet efektīvi strukturēto treniņu plānu priekšrocības, kas izstrādāti jūsu fiziskās sagatavotības līmenim, lai palīdzētu sasniegt savus unikālos mērķus. Piedalieties sacensībās ar dzīvajiem pretiniekiem, augšupielādējiet GPS datus un brauciet pa 3D kartēm, izveidojiet savus treniņus, balstoties uz slīpumu, jaudu, sirdsdarbības ātrumu vai FTP, un parādiet savus spēkus lietotnē Strava.