MARQ® Driver – Premium

https://www.youtube.com/watch?v=b800q4ENIbE&feature=emb_title&ab_channel=Garmin

Dzīvojiet ātri. MARQ Driver ir moderns luksusa rīkpulkstenis, kas paātrina jūsu sacīkstes degsmi. Beidzot ir radīta ierīce tiem, kas atrodas pirmajā vietā.

Neviens cits rīku pulkstenis nav aprīkots ar vairāk kā 250 slavenām sacīkšu trasēm, kā arī iespēju izvēlēties trasi parādīšanai uz pulksteņa ciparnīcas.

Hibrīda titāna rokassprādze ar sarkaniem silikona savienojumiem ir stilīga un ērta, izturīgs DLC pārklājums iztur sacīkšu radīto slodzi.

Lietojiet sacīkšu aplikāciju, lai skatītu pasaules sacīkšu trašu datus un aprēķinātu uz GPS balstītiem datiem auto apļu posmus un dzīvo delta laiku.

Apļa laika atkārtojamība

Nosakiet savu pastāvīgumu sacīkšu laikā ar apļa laika atkārtojamības rezultātu.

Virtuālā kokpita siena

Klausieties katra apļa audioziņojumus caur virtuālo kokpita sienu.

Iepriekšējā sacīkste

Skatiet iepriekšējās sacīkstes apkopojumu, kur redzami ātrākie apļa laiki, kopējais apļu skaits un maksimālais ātrums – bez retranslatora vai cita aprīkojuma.

Elektroniskais tahimetrs

Uzlabotais tahimetrs un hronogrāfs ļauj noteikt laika attālumu starp mašīnām trasē un aprēķināt to ātrumus.

Viedie paziņojumi

Saņemiet e-pastus, īsziņas un paziņojumus uz jūsu pulksteņa, sapārojot to ar saderīgu ierīci.

Mūzikas lietotnes

Uzglabājiet līdz 2000 dziesmām vai apmeklējiet mūzikas straumēšanas lietotnes no jūsu profila ar pulksteni saderīgās lietotnēs kā Spotify® un Deezer, vai klausieties mūziku austiņās ar Bluetooth®  tehnoloģijas palīdzību.

Garmin Pay

Apejiet veikalu rindas ar Garmin Pay™ bezkontakta maksājuma risinājumu, izmantojot iesaistītos pakalpojuma sniedzējus.

Stresa aprēķins

Sekojiet līdzi savam pulsam1 uz rokas locītavas kā arī sava pulsa izmaiņām, lai veiktu stresa aprēķinu.

Pulse Ox

Pārbaudiet Pulse Ox2, lai uzzinātu, kā jūsu ķermeņa skābekļa līmenis pielāgojas retinātajam gaisam, kas raksturīgs lielākam augstumam.

Snieguma rādītāji

Skatiet detalizētus treniņu rādītājus, kuru vidū ir skriešanas dinamika1, temperatūras un augstuma pielāgots VO2 maks., atjaunošanās padomdevējs un citas funkcijas2.

ClimbPro

Lietojiet ClimbPro kāpšanas plānotāju, lai skatītu reāllaika informāciju par esošajiem un nākamajiem kāpieniem, tajā skaitā gradientu, attālumu un sasniegtā augstuma izmaiņas.

Multi – GNSS

Piekļūstiet vairākām globālās navigācijas satelītu sistēmām (GPS, GLONASS un Galileo), lai atrastu izaicinājumiem bagātākas teritorijas, kā tas būtu iespējams tikai ar GPS.

ABC sensori

Dodieties uz nākamo taku ar ABC sensoriem, kuros ir iekļauts altimetrs kāpuma datiem, barometrs laikapstākļu vērošanai un 3-asu elektroniskais kompass.

TopoActive Europe un slēpošanas kartes

Skatiet TopoActive Eiropas kartes ar Trendline™ popularitātes maršrutēšanu un skatiet trašu nosaukumus un sarežģītības novērtējumus 2000 slēpošanas kūrortiem visā pasaulē.

Golfa laukumi

Piekļūstiet krāsainajām CourseView kartēm vairāk nekā 41 000 golfa laukumiem visā pasaulē, kā arī izmantojiet mērķēšanu ar taustiņiem un PlaysLikeDistance funkcijām.

Akumulators

Iekšējs, atkārtoti uzlādējams litija akumulators nodrošina 12 dienu ilgu akumulatora darbības laiku viedā pulksteņa režīmā, 28 stundas GPS režīmā, 48 stundas UltraTrac režīmā un 9 stundas GPS režīmā ar mūziku.

Connect IQ

Lejupielādējiet paštaisītas pulksteņa ciparnīcas, pievienojiet datu laukus un lejupielādējiet lietotnes un logrīkus no Connect IQ veikala.

1Darbību izsekošanas precizitāte

2Šī nav medicīniska ierīce un tā nav paredzēta slimības diagnosticēšanai vai uzraudzīšanai; skatīt Garmin.com/ataccuracy. PulseOx nav pieejams visās valstīs.

SPOTIFY un Spotify logo ir Spotify AB reģistrētās preču zīmes.

Bluetooth vārdiskā zīme un logo ir Bluetooth SIG Inc. piederīgas reģistrētas preču zīmes un Garmin tās lieto ar licenci.

 

Fiziskie parametri un veiktspēja
Aizsargstikla materiāls: kupolveida safīra kristāls
Aizsargstikla ietvara materiāls: titāns / keramika
Korpusa materiāls: Titāns/DLC
QuickFit™ saderība: Jā (22 mm)
Ierīces izmēri (platums x augstums x garums): 46 x 14.7 mm
Rokas aproces garums: 135-213 mm
Ekrāna izmērs (platums x augstums): 30.4 mm
Ekrāna izšķirtspēja (platums x augstums): 240 x 240 pikseļi
Svars: 128 g
Baterijas/akumulatora darbības laiks: Viedpulksteņa režīmā: 12 Dienas; GPS režīmā: Līdz 28 Stundām; GPS ar mūziku: Līdz 9 Stundām; UltraTac režīmā: Līdz 48 Stundām
Ūdensizturīgs: 10 ATM
GPS: Jā GPS + GLONASS
GPS + GLONASS:
Galileo:
Pulse Ox:
Funkcijas
Pulsometrs:
Barometriskais altimetrs:
Žiroskops:
Iebūvēts termometrs:
Akselerometrs:
Bluetooth atbalsts:
Papildus
Garmin Pay™: