Jaunā Tacx Training lietotne ar Tacx filmām

Jaunā Tacx Training lietotne ar Tacx filmām

Pilnīgi jaunā Tacx Training lietotne ir pieejama tiešsaistē! Tagad jūs varat straumēt augstas kvalitātes filmas uz visām jūsu saderīgajām ierīcēm, ieskaitot viedtālruni, planšetdatoru un datoru. Tas nāk ar pilnīgi jaunu un intuitīvu dizainu, un tas ir īpaši paredzēts Tacx Smart trenažieru iekštelpu riteņbraukšanai. Iekarojiet skaistos Alpus, kamēr ekrānā tiek parādīti visi jūsu snieguma dati, strukturējiet savus treniņus, pievienojieties braucienam ar dzīviem pretiniekiem, izbaudiet ekskursijas ar trīsdimensiju GPS kartes braucieniem un daudz ko citu. Sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju tagad un kļūstiet par labāku riteņbraucēju jau šodien!

Ievediet ārpasauli savā treniņu zālē

Mums visiem patīk braukt ārā un izaicināt sevi uz ceļa. Neatkarīgi no tā, vai braucat stāvajā kalnā, uzlabojiet vidējo ātrumu iecienītajā treniņu maršrutā vai pārspējiet ātrāko laiku uz tilta pie savas mājas. Baudiet skaisto apkārtni un atklājat vietas, kur jūs nekad neesat bijis. Diemžēl lielākajai daļai no mums tas nav iespējams laika apstākļu vai laika ierobežojumu dēļ. Neuztraucieties – mēs esam nodrošinājuši jūs ar lietotni Tacx Training. Ja laika apstākļi kļūst nepiemēroti, vairs nav attaisnojumu “es nevaru trenēties”; no šī brīža jūs nekad neapstājaties ar velosipēdu!

Reālas filmas ar ceļa sajūtu

Mēs runājam par Alpe d’Huez, Col du Galibier, Passo dello Stelvio un daudziem citiem leģendāriem braucieniem. Lietotnei ir bibliotēka, kas piepildīta ar vairāk nekā 150 skaistām treniņu filmām no visas pasaules. Kamēr ekrānā redzat maršrutu, Tacx Smart treneris simulē ceļa slīpumu. Ļoti reālistiskas, augstas kvalitātes filmas liek justies tā, it kā jūs patiešām brauktu ārā Alpos, Pirenejos vai citā pasaules vietā. Regulāri tiek izlaistas jaunas filmas, tāpēc vienmēr ir jauni braucieni, kurus izpētīt.

Ja jums nav NEO Smart sērijas velosipēdu trenažieris, ceļa sajūtas funkcija tiek aktivizēta, braucot pa bruģakmeņiem, granti vai citiem neasfaltētiem ceļiem. Tas pats attiecas uz lejup braucienu simulācijas funkciju, kas paātrina NEO Smart trenažiera darbību, dodoties lejup. Cik reāli jūs to vēlaties?

Push Your Limits lietotne

Jūs izmantojat ne tikai šo lietotni, lai vienkārši izbaudītu kristāldzidros kadrus. Jūs trenējaties, lai kļūtu labāks un tiktu sev pāri! Lai pārraudzītu savus datus, treniņu laikā ekrānā tiek parādīts gan ātrums, gan jauda, gan ritms, gan sirdsdarbības ātrums. Skaidrs ceļa augstums grafiks, trases profils un GPS karte palīdz jums novērtēt, cik smagi jums jāminas. Pēc jūsu treniņa telpās dati tiek glabāti Tacx vietnē, kur varat viegli analizēt savus datus. Varat arī izvēlēties automātiski augšupielādēt treniņus Strava lietotnē, lai novērtētu savus rezultātus šajā platformā.

3-D GPS braucieni

Vai vēlaties izbaudīt arī savus āra braucienus telpās? Tāpat kā Grand Tour, kuru jūs veicāt šogad, vai tas saulainais ceļojums jūsu brīvdienās? Nav problēmu ar lietotni Tacx Training – vienkārši importējiet savu iecienīto braucienu tieši no Strava, Garmin Connect vai sava Edge riteņbraukšanas datora un dodieties braucienā. Izmēģiniet šos GPS ierakstus 3D režīmā, izmantojot Bing Maps operētājsistēmā Windows 10 un Apple Maps OSX, ieskaitot reālā maršruta slīpumu. Varat arī izvēlēties vienu no daudzajiem GPS braucieniem, ko augšupielādējuši citi lietotāji. Vai arī varat izveidot savu GPS braucienu ar Route Builder Strava vai ar tiešsaistes GPS brauciena veidotāju. Nav robežu, kur jūs izvēlaties trenēties: pasaule ir jūsu rotaļu laukums.

Dzīvie pretinieki

Lai treniņus padarītu vēl izaicinošākus, brauciena laikā varat sacensties ar dzīviem pretiniekiem. Visi, kas vienlaikus brauc pa to pašu kursu, ekrānā parādīsies kartē. Tāpat kā reālajā dzīvē, jūs centīsities noķert tos, kuri ir jūsu priekšā. Lai uzzinātu, kur jūs varat atrast tiešos pretiniekus, vienkārši dodieties uz Tacx Films atlases ekrānu. Attiecīgajās filmās pamanīsiet dzīvu pretinieka emblēmu. Vai kāpēc gan nesatikties tiešsaistē ar dažiem draugiem un mēģināt viņus pieveikt tajā pašā kursā? Ir arī iespēja izvēlēties savus iepriekšējos braucienus un izmantot tos kā virtuālo treniņu partneri.

Savu treniņu struktūra

Vai vēlaties trenēties kādam noteiktam mērķim vai koncentrēties uz noteiktu treniņu? Planšetdatorā vai datorā izveidojiet pats savu treniņu. Dažu klikšķu laikā jūs varat izveidot savu treniņu, pamatojoties uz slīpumu un jaudu. Neesi iedvesmots to darīt? Tacx ir izveidojis daudz strukturētu treniņu, no kuriem jūs varat izvēlēties, vai vienkārši izvēlēties kādu no citu lietotāju izveidotajiem treniņiem.

Es gribu!

Lai sāktu, mēs jums piedāvājam 10 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju. Jūs saņemat pilnu piekļuvi visām premium funkcijām un pietiekami daudz laika, lai maksimāli pārbaudītu lietotni. Vienkārši izveidojiet kontu vietnē cloud.tacx.com un saderīgas ierīces lietotņu veikalā bez maksas lejupielādējiet lietotni Tacx Training. Pēc tam, izmantojot BLUETOOTH, savienojiet savu Tacx Smart treneri ar ierīci, izvēlieties Tacx filmu un sāciet treniņu telpās. Tas ir tik vienkārši, tāpēc izklaidējies! Pēc bezmaksas izmēģinājuma perioda varat saņemt gada vai mēneša abonementu.

* Jūs varat izvēlēties standarta Tacx Premium līmeņa abonementu ar augstas kvalitātes filmām (720p) vai Tacx Premium HD abonementu ar augstas izšķirtspējas filmām (1080p). Lai uzzinātu vairāk par šo lietotni, skatiet mūsu mājas lapu.