Garantija

Standarta garantija

Visām ierīcēm ir standarta 2 gadu garantija

Veicot pirkumu, mēs tavam pasūtījumam pievienosim garantija karti. Tajā būs informācija par pasūtījumā esošajām ierīcēm – ražotājs, ierīces/ču nosaukumi, sērijas numurs/i. Garantijas kartē būs pieejami arī garantijas noteikumi un detalizēta informācija, kad garantija var tikt atteikta.

Ja ar iegādātajām ierīcēm 2 gadu laikā kopš pirkuma brīža, kas atgadās un tās nesaprotamu iemeslu dēļ pārstāj darboties – sazinies ar mums, vai vienkārši dodies uz veikalu ar bojāto ierīci, uzrādi šo garantijas karti, mēs šo ierīci paņemsim “testiem” un ja konstatēsim, ka ierīce nedarbojas ražotāja vaines dēļ – salabosim to vai aizvietosim ar jaunu.

Šī procedūra parasti aizņem aptuveni 1-2 nedēļas, taču var gadīties, ka nepieciešams papildus laiks un maksimāli tas var aizņemt līdz 5 nedēļām

Pagarinātā garantija

Pakalpojuma maksa ir atkarīga no pirkuma vērtības

Sadarbībā ar Warranty Expert saviem klientiem piedāvājam iegādāties pagarināto garantiju. Tas izpaužas pavisam vienkārši – papildus 2 gadu standarta garantijai, par noteiktu samaksu var iegādāties papildus +1, +2 vai pat +3 gadu garantiju.

Kāds ir tavs ieguvums ?
Par salīdzinoši nelielu samaksu tu iegūsti papildus garantijas periodu. Ja ierīce pārstās funkcionēt ražotāja vaines dēļ, piemēram, pēc 3 gadiem un 2 mēnešiem – tā tiks bezmaksas salabota vai aizvietota ar jaunu.

Pagarinātās garantijas piemērs
Jānis iegādājās Netatmo Smart Indoor Camera – viedo iekštelpu drošības kameru, kas atpazīst sejas. Ierīce tika iegādāta akcijas periodā un tās vērtība ir 169,99 €. Jānis savam pirkumam izlēma pievienot arī papildus garantiju, proti, +2 gadus, kas viņam izmaksāja papildus 18,70 € , taču tādējādi viņš var paļauties uz to, ka ir garantēta ierīces darbība vismaz uz 4 gadiem (2 standarta garantijas gadi + 2 pagarinātās garantijas gadi).

Pirkums kopā izmaksā 169,99 + 18,70 = 188,69 €