Tacx NEO Bike Smart Trainer

UNIKĀLA RITEŅBRAUKŠANAS PIEREDZE

Tacx NEO Bike Smart ir unikāls viedais velosipēds, kurš ļauj jums trenēties tā, kā jūs to vēlaties. Tas ir kluss, spēcīgs un precīzs, padarot riteņbraukšanu telpā ievērojami reālāku un interesantāku.

Velobraucieni ir tik reāli, ka jums var aizmirsties, ka esat telpā

Uzlabojiet rezultātus, neradot lieku troksni, ar šo izcili kluso trenažieri

Skatiet savus mērījumus spēka1 un pedāļu gājienu analīzē

Pakāpieties līderu tabulā, izmantojot iemīļotās lietotnes, tostarp Zwift un Tacx

Izjūtiet bruģakmeņu un grants simulācijas izraisītu rīboņu un čirkstoņu

Izbaudiet realitātei tuvāku braucienu un iegūstiet precīzākus datus.

DINAMISKA INERCE

Lai telpā simulētu brauciena brīvā dabā apstākļus, dinamiskā inerce pārvalda masas inerci un kompensē svaru, ātrumu un slīpuma leņķi, lai brauciena sajūta būtu pēc iespējas reālāka.” >

MAKSIMĀLA REALITĀTES SAJŪTA

Kamēr jūs braucat, pārnesums rada sajūtu, ka jūsu ķēde pārlec citā pārnesumā. Savienojumā ar ārēju strāvas avotu nogāzes simulācija precīzi simulē braucienu lejup no kalna.

PEDĀĻU GĀJIENU IZJŪTA

NEO Bike Smart trenažieris mēra jūsu kreisās un labās kājas pozīciju un analizē pedāļu mīšanas tehniku, lai palīdzētu panākt efektīvāku pedāļu gājienu.

PRECĪZS UN UZTICAMS

Turpiniet sekot savam izpildījumam un progresam, izmantojot uzticamus, konsekventus mērījumus, — kalibrēšana nav nepieciešama. Tas ietver spēka, ātruma un kadences mērījumu ar precizitāti 1%.

GATAVS SPRINTAM

Labi līdzsvarota NEO Bike konstrukcija nodrošina maksimālu stabilitāti par visintensīvāko sprinta treniņu laikā, kad tiek sasniegts rezultāts līdz 2200 vatiem.

PAKĀPIETIES AUGSTĀK

Izmantojiet savus intensīvos treniņus maksimāli, trenējoties uz reāli simulētām nogāzēm ar slīpumu līdz 25%.

VIENMĒRĪGA DARBĪBA UN KLUSUMS

NEO viedās tehnoloģijas un NEO Bike Smart iekšējās konstrukcijas kombinācija piedāvā vienu no klusākajiem pieejamajiem iekštelpu velotrenažieriem.

PILNĪBĀ PIELĀGOJAMS

Padariet šo velosipēdu par savējo, pielāgojot pedāļus, sēdekli, stūri, stūres tinumu un kloķa garumu. To var pat iestatīt tādos iestatījumos, kādi ir jūsu šosejas vai triatlona velosipēdam.

Tas ir pilnībā pievienots, tādēļ varat trenēties, kā jūs vēlaties.

AUGSTA SADERĪBA

NEO Bike Smart veido sakarus, izmantojot Bluetooth® viedo tehnoloģiju un ANT+® FE-C protokolu, tādēļ tas darbojas ar vairākām populārām lietotnēm, piemēram, TrainerRoad un Zwift.

VAR DARBOTIES SAVRUPI

Jūs varat izmantot trenažieri arī savrupā režīmā. Kad trenažieris nebūs savienojumā, tas simulēs braucienu pa līdzenu ceļu — jo ātrāk brauksiet, jo lielāka būs pretestība.

IERĪCES SADERĪBA

Izveidojiet NEO Bike Smart savienojumu ar vairākām ierīcēm vienlaikus, lai varat izmantot programmatūru Tacx un sekot izpildījumam savā Garmin velosipēda datorā.

PROGRAMMATŪRA TACX TRAINING

Izmantojiet bibliotēku, kurā ir vairāk nekā 100 augstas kvalitātes reālas vides videoierakstu, kas ļauj jums baudīt strauju braucienu pa Alpu stāvajiem kalniem vai bruģakmens klātajiem Milānas ceļiem.

TACX TRENIŅU PLĀNI

Izmantojiet priekšrocības, ko piedāvā strukturēti treniņu plāni, kas izstrādāti atbilstoši jūsu fiziskās sagatavotības līmenim, lai palīdzētu jums sasniegt savus mērķus. Sacentieties tiešās sacensībās ar sāncenšiem, augšupielādējiet GPS datus, izmantojiet braucienā 3-D kartes un citas iespējas.

RĪKOJIETIES GUDRI UN SAGLABĀJIET MIERU

NEO Bike Smart ietver 4,5 collu displeju un USB uzlādes ierīces, lai varat uzlādēt savas ierīces. Iebūvētu interaktīvu ventilatoru darbību automātiski vada jūsu spēks un sirdsdarbības ritms.