Flux S Smart, T2900S, Tacx, EU/AR

Viedais tiešās piedziņas velo trenažieris, kurš ir savienojam ar visam riteņbraukšanas lietotnēm. 

  • Izmēriet savu jaudu ar 3% precizitāti
  • Tiešās piedziņas tražieris, kas ir ļoti kluss, lai jūsu treniņi netraucētu citiem
  • Darbojas ar populārām trešo personu treniņu lietotnēm, piemēram, Zwift un Tacx®
  • Trenējaties ar reāliem slīpumiem līdz 10% un maksimālo ātruma pretestību 1500 vati
  • Stingrs dizains ļauj ērti braukt un nostāties uz pedāļiemAt a Glance

Vai meklējat gudru, tiešās piedziņas trenažieri? Tacx FLUX S Smart piemīt viss vajadzīgais: tas ir uzticams, precīzs, kluss, spēcīgs un ar smago spararatu rada ļoti reālistisku izjūtu. Šis velosipēdu treneris, kas paredzēts, lai palīdzētu svīst velosipēdu laikā, izmantojot iecienītās lietotnes, ir ideāls treniņu biedrs telpās.

Trenējaties ar pārliecību

FLUX Smart trenažiera iekšējā mehānika ir pārveidota, lai uzlabotu braukšanas sajūtu un jaudas mērīšanu. Rezultāts ir FLUX S Smart – izstrādāts, lai nodrošinātu ticamu, precīzu un konsekventu jaudas, ātruma un ritma mērīšanu, lai jūs varētu sekot līdzi veiktspējai un progresam. Tas precīzi mēra jūsu datus 3% robežās. 

Spēcīgi veidots

Labi līdzsvarotais FLUX S Smart dizains nodrošina maksimālu stabilitāti, braucot ar velosipēdu pat visātrākajos sprintos. Tā jauda ir līdz 1500 vatiem, un jūs varat trenēties reāli imitētos slīpumos līdz 10% slīpumam. Neatkarīgi no tā, cik intensīvs ir jūsu treniņš, šis velosipēdu trenažieris ir veidots tā, lai izturētu jebko. Liela vieta jūsu pēdai un izturīgi materiāli nodrošina maksimālu stabilitāti.

Elegants un kluss

7,0 kg smagais spararats nodrošina reālistisku brauciena sajūtu un labu FLUX S Smart atsaucību. Šis tiešās piedziņas trenažieris ir paredzēts, lai samazinātu vibrāciju un trokšņu līmeni līdz absolūtajam minimumam, kā rezultātā viens no klusākajiem pieejamajiem velosipēdu trenažieriem ir aprīkots ar spararatu.  

Pilnībā savienots

Trenažieris ir savienojumā izmantojot BLUETOOTH® Smart tehnoloģiju un ANT+ ® FE-C protokolu, padarot to saderīgu ar vairākām populārām treniņu lietotnēm. Tātad, vai vēlaties braukt ar slavenu riteņbraukšanas braucienu programmatūru Tacx, uzņemties Zwift virtuālās pasaules vai izmantot citas platformas, piemēram, TrainerRoad, šis velosipēdu trenažieris ļauj jums braukt gudrāk nekā jebkad agrāk. Jūs varat arī izvēlēties izmantot trenažieri patstāvīgā režīmā. Kad trenažieris nav savienojumā, tas imitē līdzenu ceļu; jo ātrāk braucat, jo lielāka ir pretestība. To var savienot ar vairākām ierīcēm vienlaicīgi, lai vienlaikus varētu baudīt programmatūru un izsekot veiktspējai Garmin velosipēda datorā.

Uzlabota saderība

Lai ievērojami uzlabotu savietojamību, FLUX S Smart treneris nāk ar papildu asu adapteriem. Šis tiešais pievads ir savietojams ar 142×12 mm un 148×12 mm asīm.

Trenējies kā vēlies

FLUX S Smart izmanto Tacx iekštelpu treniņu programmatūras jaudu. Izbaudiet laiku uz trenažiera ar vairāk nekā 100 augstas kvalitātes reālām videofilmām, kas ļauj izjust steigu, braucot pa Alpu stāvajiem kalniem vai Milānas bruģa ceļiem. Izmantojiet efektīvi strukturēto treniņu plānu priekšrocības, kas izstrādāti jūsu fiziskās sagatavotības līmenim, lai palīdzētu sasniegt savus unikālos mērķus. Piedalieties sacensībās ar dzīvajiem pretiniekiem, augšupielādējiet GPS datus un brauciet pa 3D kartēm, izveidojiet savus treniņus, balstoties uz slīpumu, jaudu, sirdsdarbības ātrumu vai FTP, un parādiet savus spēkus lietotnē Strava.