Fenix 6s PRO Solar

IZMANTOJIET SAULES ENERĢIJU

Ar Power Glass™ saules enerģijas uzlādes lēcu un pielāgojamiem jaudas pārvaldības režīmiem šis viedpulkstenis būs jūsu palīgs nedēļām ilgi.

Uzlādējiet akumulatoru ar saules enerģiju un pagariniet intervālus starp lādēšanas reizēm.

Kā jūtas jūsu organisms? Sirdsdarbības ritma uzraudzība no plaukstas locītavas1 un Pulse Ox2 jūs par to informēs.

Vai jums ir vajadzīgi skriešanas tempa ieteikumi atbilstoši videi? Izmantojiet PacePro™ funkciju.

Dodieties savos piedzīvojumos, izmantojot TopoActive Eiropas kartes tieši uz savas rokas jeb savā viedpulkstenī.

Mūzika uz rokas, un nekādu rūpju par tālruni.

Atstājiet vadu mājās. Uzlāde ar saules enerģiju nodrošina akumulatora darbību līdz pat 9 dienām.

KVALITĀTĪVS DIZAINS

Izturīga un izsmalcināta dizaina ierīce ar lielu 1,2 collu displeju. Ierīce testēta atbilstoši ASV militārajiem standartiem attiecībā uz termiskās iedarbības, triecienu un ūdens izturību.

VISAUGSTĀKĀS KVALITĀTES MATERIĀLI

Pielāgojiet savu tēlu savam dzīvesveidam ar elegantu nerūsējošā tērauda ietvaru.

Uzlabojiet izpildījumu, sasniedzot jaunu līmeni.

SPORTA LIETOTNES

Izmantojiet iepriekš ielādētus aktivitāšu profilus šķēršļu skrējienam, peldēšanai, skriešanai, riteņbraukšanai, pārgājieniem, airēšanai, slēpošanai, golfam, sērfošanai, iekštelpu alpīnismam un citām aktivitātēm.

ĀRPUSTRASES SLĒPOŠANA

Saņemiet informāciju, kamēr slēpojat. Šis iepriekš ielādētais profils atšķir slēpošanu un kāpšanu. Tas automātiski parāda rādītājus, kas raksturīgi pacelšanās vai nolaišanās gadījumā.

KALNU VELOSIPĒDA DINAMIKA

Izsekojiet katra brauciena informācijai, izmantojot kalnu riteņbraukšanas metriku, kā arī specializētus smilšu un plūsmas mērījumus. Ar to palīdzību tiks novērta trases grūtības pakāpe un tas, cik vienmērīgi jūs dodaties lejup virzienā. Saņemsiet arī savu rezultātu, kuru varēsiet pārspēt nākamajā reizē.

SĒRFOŠANAS FUNKCIJAS

Sagatavojieties ķert viļņus. fēnix 6S – Pro Solar sērija izmanto funkciju, kas uzņem videoierakstu katru reizi, kad esat Surfline® kameras priekšā, tādēļ varat skatīt ierakstus vēlāk, lai vērtētu savu veikumu.

ANIMĒTAS VINGROJUMU SĒRIJAS

Šī pulksteņa funkcija viegli sekojamās animēto kardio, izturības, jogas un pilašu vingrojumu sērijas, kuras varat skatīt pulksteņa ekrānā. Izvēlieties no iepriekš ielādētas animētas vingrojumu sērijas vai lejupielādējiet papildu vingrojumus no tiešsaistes kopienas.

UZ PLAUKSTAS LOCĪTAVU BALSTĪTS SIRDSDARBĪBAS RITMS

Iegūstiet sirdsdarbības ritma datus1 un brīdinājumus, ja sirdsdarbības ritms ir pārāk straujš vai lēns atpūtas laikā. Mēriet, kā jūsu sirds darbojas aktivitāšu laikā pat zem ūdens.

BODY BATTERY™ ENERĢIJAS UZRAUDZĪBA

Optimizējiet sava ķermeņa enerģijas rezerves, izmantojot sirdsdarbības ritma mainīguma, stresa, miega un citus datus, lai mērītu savu gatavību aktivitātēm vai sekotu nepieciešamībai atpūsties.

UZLABOTA MIEGA UZRAUDZĪBA

Saņemiet pilnīgu pārskatu par sava miega dziļajām, seklajām un REM fāzēm, kā arī Pulse Ox2 un elpošanas datus. Skatiet visu vienā īpašā logrīkā, kas ietver jūsu stresa rezultātu un citus datus.

SEKOŠANA ŪDENS BALANSAM

Reģistrējiet ikdienā uzņemto šķidruma daudzumu, lai sekotu savam ūdens balansam. Iespējojot automātisko mērķi, pēc aktivitātes redzēsiet aplēsto sviedru zudumu, un jūsu mērķis automātiski tiks attiecīgi pielāgots.

SEKOŠANA MENSTRUĀLAJAM CIKLAM

Izmantojiet lietotni Garmin Connect un sekojiet savam menstruālajam ciklam, reģistrējiet fiziskos un emocionālos simptomus un uzziniet vairāk par treniņiem un uzturu katrā sava cikla posmā. Turklāt saņemiet cikla sekošanas informāciju uz savas plaukstas locītavas.

IZPILDĪJUMA MĒRĪJUMI

Skatiet uzlabotus treniņa mērījumus, kas ietver skriešanas dinamiku, atgūšanās ieteikumus un citu informāciju1. Novērtējiet arī savu karstumam un augstumam pielāgoto VO2 max mērījumu.

PACEPRO™ TEHNOLOĢIJA

Jaunā funkcija palīdz sekot jūsu tempam ar līmenim pielāgotiem ieteikumiem skrējiena laikā.

GOLFA LAUKUMI

Piekļūstiet pilnībā krāsainām CourseView kartēm vairāk nekā 41000 golfa laukumos visā pasaulē un izmantojiet pogas mērķēšanas un PlaysLike Distance funkciju.

JAUDAS PĀRVALDNIEKS

Skatiet, kā dažādi iestatījumi un sensori ietekmē jūsu pulksteņa akumulatora lietošanas laiku, lai operatīvi veiktu tādas izmaiņas, kas pagarina šo laiku.

AR SAULES ENERĢIJU LĀDĒJAMS AKUMULATORS

Iegūstiet 9 dienu akumulatora darbību iekštelpās vai līdz 10,5 dienu darbību, uzlādējot to saulē3 viedpulksteņa režīmā. GPS režīmā ierīce darbojas 25 stundas iekštelpās vai 28 stundas, uzlādējot to saulē4.

Jūs tiecaties pēc jauniem rekordiem. Jūsu pulkstenis seko jums.

CLIMBPRO FUNKCIJA

Izmantojiet kāpšanas plānotāju lejupielādētām trasēm, lai skatītu reāllaika informāciju par pašreizējo un turpmākiem kāpumiem, ietverot slīpumu, attālumu un augstuma pieaugumu.

VAIRĀKU GNSS ATBALSTS

Piekļūstiet vairākām globālās navigācijas sistēmām (GPS, GLONASS un Galileo), lai orientētos sarežģītākā vidē, nekā izmantojot tikai GPS.

ALTIMETRA, BAROMETRA UN KOMPASA SENSORI

Dodieties uz nākamo trasi, izmantojot altimetra, barometra un kompasa sensorus, tostarp altimetru augstuma pieauguma datiem, barometru, lai sekotu laikapstākļiem, un trīs asu elektronisku kompasu.

PULSE OX SENSORS

Aklimatizācijai augstumā vai miega uzraudzībai Pulse Ox2 sensors izmanto gaismas starus jūsu plaukstas locītavā un mēra, cik labi jūsu organisms absorbē skābekli.

AKLIMATIZĀCIJA

Šis logrīks rāda jūsu pašreizējo augstumu, aklimatizācijas augstumu un saistīto Pulse Ox2, sirdsdarbības ritmu1 un elpošanas ātrumu, lai jūs zinātu, kā tiekat galā ar pašreizējo kāpumu.

SEKOŠANA ELPOŠANAI

Sekojiet tam, kā elpojat dienas gaitā, miega laikā, elpošanas vingrojumu un jogas aktivitāšu laikā.

OPTIMIZĀCIJAS REŽĪMS

Pagariniet intervālus starp uzlādēm. Optimizācijas režīmā īpaši zemas enerģijas nodrošināta GPS uztveršana ilgst nedēļām.

TOPOACTIVE EIROPAS UN SLĒPOŠANAS KARTES

Izmantojiet TopoActive Eiropas kartes, lai naviģētu savos piedzīvojumos. Skatiet trašu nosaukumus un grūtības pakāpes 2000 slēpošanas kūrortiem visā pasaulē.

MARŠRUTA TURP UN ATPAKAĻ IZVEIDOŠANA

Ievadiet attālumu, kādu vēlaties veikt, un saņemiet maršrutu ieteikumus, kuri jūs atvedīs atpakaļ sākumpunktā. ™ populāru vietu maršrutēšana palīdz jums atrast labākos vietējos ceļus.

NAVIGĀCIJA PA POSMIEM

Sekojiet maršrutam vai kursam, izmantojot secīgas norādes, kas ļauj jums laikus zināt, kad tuvosies nākamais pagrieziens.

Sazinieties dažādos veidos.

VIEDIE PAZIŅOJUMI

Saņemiet e-pasta vēstules, īsziņas un brīdinājumus tieši pulkstenī, kad esat pāra savienojumā ar saderīgu ierīci.

MŪZIKAS LIETOTNES

Saglabājiet līdz 2000 dziesmu vai piekļūstiet straumēšanas lietotnēm, ko piedāvā saderīgi pakalpojumi, tostarp Spotify®, Deezer un Amazon Music, un klausieties, izmantojot austiņas ar Bluetooth® tehnoloģiju.

GARMIN PAY

Veiciet maksājumus, izmantojot Garmin Pay bezkontakta maksājumu risinājumu, ko piedāvā attiecīgie pārdevēji.

DROŠĪBAS UN IZSEKOŠANAS FUNKCIJAS

Ja jūtaties nedroši vai jūsu pulkstenis nosaka negadījumu, palīdzības un negadījuma noteikšanas funkcijas5 nosūta jūsu atrašanās vietu kontaktpersonām ārkārtas gadījumiem.

CONNECT IQ VEIKALS

Lejupielādējiet pielāgotas pulksteņa ciparnīcas, pievienojiet datu laukus un iegūstiet lietotnes un logrīkus no veikala.